piątek, 17 czerwca 2016

Fotorelacja z wernisażu naszej wystawy / some photos from opening of our exhibition

The opening of our exhibition was on 10.06.2016 ( Friday ). There were so many guest which came to see our project. It was also one special guest-  Leon Claude Gluck, who was born in Tranów. Before World War II he and his mother moved to Paris, and that's how he survived.. 
Here are some photos from opening of our exhibition.

Dnia 10.06.2016 w piątek odbył się wernisaż naszej wystawy, na który przybyli liczni goście. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, a mianowicie, odwiedził nas gość specjalny -  Leon Claude Gluck, który urodził się w Tarnowie,a jego rodzina mieszkała w budynku przy Rynek 3, gdzie teraz znajduje się Muzeum Okręgowe. Przed II Wojną Światową, wraz z matką, wyemigrował do Paryża, dzięki czemu przeżył Zagładę.

Ludzie na naszą wystawę reagowali bardzo pozytywnie, byli pełnie podziwu, iż udało nam się stworzyć coś tak profesjonalnego w tak młodym wieku. Jednak wystawa nie doszła by do skutku gdyby nie ogromne zaangażowanie oraz pomoc ze strony naszego profesora Marcina Zaroda, któremu bardzo dziękujemy.  A poniżej kilka fotografii z naszego wernisażu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz